Weekend GAI camp 2014, Pelhřimov, Česká republika


V roce 2014 GAI uspořádala v Pelhřimově první víkendový kemp s Petrem Mrázkem, v té době brankářem klubu NHL Detroit Red Wings. Zúčastnilo se ho 20 brankářů všech věkových kategorií, kteří absolvovali pod jeho vedením 2 tréninky na ledě i na suchu. Večer proběhla beseda pro všechny zúčastněné gólmany včetně jejich rodinných příslušníků.  Sál byl beznadějně naplněn do posledního místa. Setkání trvalo 2,5 hodiny a Petr ochotně odpovídal na všechny otázky.Na této besedě se hodně mluvilo o MSJ 20 v Kanadě, kde byl Petr vyhlášen nejlepším brankářem. Na tomto turnaji ho koučoval jako trenér brankářů výběru reprezentace této věkové kategorie Roman Višňák, zakladatel a hlavní trenér GAI.


V neděli po tréninku na ledě P. Mrázek podepsal suvenýry na památku společně s hokejovými kartičkami. Každému účastníkovi předal také certifikát z kempu a závěr byl zakončen společnou fotkou.


Všichni byli moc spokojeni a Petrovi Mrázkovi bych chtěl osobně poděkovat, že si našel čas v tak nabitém programu a všem se věnoval s profesionálním přístupem.


Galerie: