GAI HOME TRÉNINK – č. 1

GAI HOME TRÉNINK – č. 1

 

Vážení rodiče a brankáři,

S ohledem na situaci, která se vyvíjí v celé České republice a nejen v ČR, jsme nuceni zrušit kemp GAI, který se měl uskutečnit 29. 3. 2020 v Havlíčkově Brodě.

Tato situace jednou skončí a my nechceme, aby jste přišli o svoji fyzičku. Proto jsme připravili pro Vás instruktážní videa na cvičení, které zvládnete Vy všichni doma.

Zasíláme Vám 1. trénink a těšíme se na vaše videa a reakce, které nám prosím zasílejte. Rádi s vámi budeme alespoň takto v kontaktu.

Všem pevné zdraví!!!!

Tým GAI


GAI je pořád s Vámi! I Vy buďte s námi!
GAI HOME TRAINING - No. 1 - VIDEO


Dear Parents and Goalies,

Given the situation that is developing throughout the Czech Republic and not only in the Czech Republic, we are forced to cancel the GAI camp, which was to take place on 29 March 2020 in Havlickuv Brod.

This situation will end once and we do not want you to lose your physical condition. Therefore, we have prepared instructional videos for exercises that you all can do at home.

We are sending you the 1st training and we are looking forward to your videos and reactions, which please send us. We will be happy to contact you at least like this.

All good health !!!!

The GAI team


GAI is always with you! Be with us too!
GAI HOME TRÉNINK – č. 1 - VIDEO/  - GAI HOME TRAINING - No. 1 - VIDEO

Galerie: