NÁŠ TÝM

Náš tým GAI trenérů je mezinárodní a je složen z odborníků všech věkových kategorií. Každý trenér má za sebou dlouholetou praxi v ledním hokeji a specializuje se na práci s brankáři.

V samotném trenérském štábu je pak celá řada odborníků a hlavně bývalých profesionálních brankářů s reprezentačními zkušenostmi včetně zakladatele GAI Romana Višňáka, Zdeňka Knapa, Dalimila Svobody, Štefana Žigárdyho či Petera Skrabelje. Dále jsou v týmu výborní aktivní gólmani a perspektivní mladí trenéři, kteří vyšli z řad naší akademie. Prostě zkušenost propojená se střední generací a motivovaná zdravým mládím.
<iframe width="720" height="405" src="https://www.youtube.com/embed/iBjfJ7BwF3I" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>


Tréninky vedou pouze profesionálové na brankáře.


Průběh každého cyklu má pod kontrolou zkušený tým, složený z řad odborníků.  Jedná se hlavně o bývalé profesionální brankáře včetně Romana Višňáka, trenéra brankářů, který trénoval mimo jiné i na MS U20 v roce 2012 v Kanadě Petra Mrázka, nejlepšího brankáře tohoto turnaje.
Všichni trenéři kladou důraz na individuální přistup ke každému jednotlivci a to se nám velmi vyplácí.


Všechna cvičení jsou vedena trenéry specializovanými na brankáře s individuálním přístupem. Na každém stanovišti se kontroluje správnost zákroků a cvičení.