LETNÍ KEMP

16. ROČNÍK GOALIE ACADEMY INTERNATIONAL 2019

Termín od 7. 7. 2019 do 13. 7. 2019, PÍSEK


NEVÁHEJTE a přihlaste se již nyní! Kapacita kempu je omezená!


Minulých 15. ročníků letních kempů GOALIE ACADEMY INTERNATIONAL se zúčastnilo již přes tisícčtyřistapadesát brankářů nejen z České republiky, ale také ze zahraničí. Rady trenérů mezinárodní brankářské školy postupně čerpali mladí brankáři například z Austrálie, Islandu, Irska, Dánska anebo také Slovinska, Polska, Skotska, Švédska, Norska, Ruska, Ukrajiny, Itálie, Rakouska či Chorvatska a Kanady, nově pak z Francie a Německa, nemohli samozřejmě chybět ani brankáři ze sousedního Slovenska. Účast na kempu přislíbili další hokejové brankařské osobnosti, nechte se překvapit, kterému z nich se podaří dorazit mezi brankáře 16. ročníku GAI 2019, v roce 2018 na kemp zavítal Roman Will a Filip Novotný.

Report z letního kempu 2018: ZDE


Speciální brankařský program:

• 12 x speciálně vedený brankářský trénink na ledě

• 9 x speciálně vedený brankářský trénink na suchu

• aerobní cvičení, speciální brankářské testy

• rozbor brankářského videa + samotných tréninků

• dovednostní hry, různé soutěže

• společenský večer za možné účasti rodičů (obvykle pátek)

• návštěvu zajímavých a známých hostů

• podpisové akce trenérů a hostů

• volnočasové aktivity

Jídelníček

Brankáři budou dostávat jídlo 4 x denně (plná penze, vše podle jídelníčku vrcholových sportovců). Samozřejmostí je i zajištění po celou dobu trvání kempu pitného režimu mladých talentů, kteří budou mít k dispozici jak klasické, tak iontové nápoje.Tréninky povedou pouze profesionálové

Průběh každého týdenního tréninkového cyklu bude mít pod kontrolou zkušený trenérský tým. V samotném trenérském štábu je pak celá řada odborníků a hlavně bývalých profesionálních brankářů včetně Romana Višňáka, trenéra brankářů, který trénoval na MS 20ti letých v roce 2012 v Kanadě Petra Mrázka, nejlepšího brankáře tohoto turnaje.
Všechny tréninkové jednotky budou vedeny profesionálními trenéry, kteří je budou sestavovat, brankáře kontrolovat a radit jim, jak dělat jednotlivé cviky co nejlépe a co možná nejefektivněji. O brankáře se v jejich volnu budou starat organizační pracovníci GAI. Více o trenérech se dozvíte v sekci trenéři GAI .V ceně kempu

Především řada nových zkušeností a zážitků, ubytování, stravování (plná penze + doplňky zdravé výživy), speciální brank. tréninky (led + suchá příprava), videoanalýza tréninků, hráči obdrží certifikát, diplom, tričko, sport. láhev a řadu dalších věcných cen. Po kempu si bude možné objednat fotografie, popřípadě originální výrobky GAI, více se o nich dozvíte zde.
Termin: 07.07. 2019- 13.07. 2019

Lokalita: Písek

Cena: 14490,- Kč

Cena pro členy: 13990,- Kč


PŘIHLAŠ SE ON-LINE


PÍSEK MÍSTO KONÁNÍ GA 2019

Seznamte se s prostředím 16. letního kempu, který se letos bude konat v jihočeském Písku.

Písek je město s velkou historií. Již v pol. 13.století na jeho místě vznikla osada na rýžování zlatého písku, odtud pochází název města. Roku 1254 Přemysl Otakar II. na tomto místě založil královské město. 
Ve městě se nalézá, kromě velkého sportovního zázemí, mnoho historických památek, např. Písecký hrad, divadlo Fráni Šrámka, který tu strávil část života, děkanský kostel Narození Panny Marie, Velké náměstí s barokní radnicí, Malé náměstí s barokním mariánským sloupem, ale hlavní dominantou města stále zůstává raně gotický most, jeden z nejstarších kamenných mostů ve střední Evropě. V Písku se narodilo mnoho významných osobností, např. herec Petr Bruckner, herečka Dana Morávková, krasobruslař Tomáš Verner a olympijská medailistka Kateřina Neumannová. Z hokejového světa je to např. Tomáš Švihovec, Stanislav Neckář, Pavel Kašpařík, Dominik Halmoši, Martin Hanzal a bratři Jakub a Jan Kovářovi a další.Můžete se těšit na krásné prostředí, kvalitní sportovní zázemí a vedení kvalitních trenérů a hokejových legend.

Žádné odkazy...